Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Ramazan’ın ilk günü belediye personeli İrfan Karalök’ün iftar sofrasına konuk oldu.
Çat kapı ziyaretlerinin ardından Selimözer Mahallesinde oturan Belediye personeli İrfan Karalök’ün ailesine konuk olan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Karalök ailesine “Sofranız ve eviniz her zaman böyle bereketli olsun” dileğinde bulundu.
Ailenin yanı sıra mahallenin minik çocukları da Başkan Mehmet Saygılı, Kendilerine armağan edilen oyuncaklarla mutlu oldular. Minikler, “Başkan Mehmet Saygılı ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
Ramazan ayının birlik, beraberlik ve dayanışma ayı olduğuna vurgu yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “ Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın Ramazan ayını kutluyorum” dedi.
Seçim sonrası ikinci el otomobil piyasası hareketlendi
Bakan Güler, Katar Savunma Bakanı Al-Attiyah ile bir araya geldi
Hulusi Akar: “Sayın Cumhurbaşkanımızın bu dönemde dahi seçilme ihtimalinin olduğunu bilelim ve ona göre davranalım"