AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Karakeçili ilçesi için bir müjde verdi. Kaplan, “Daha önce yatırım programına alındığını duyurduğumuz Karakeçili Cezaevi Projemiz ihale kapsamına alınmıştır” dedi.
Kırıkkale’nin Karakeçili ilçesinde daha önce yatırım programına alınan cezaevi için çalışmalar olumlu sonuçlandı. AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Karakeçili ilçesi için bir müjde verdi. Kaplan, “Daha önce yatırım programına alındığını duyurduğumuz Karakeçili Cezaevi Projemiz ihale kapsamına alınmıştır” dedi. Kaplan, “Cezaevimizin Karakeçili’mize kazandırılmasında büyük destek veren başta Adalet Bakanımız Yılmaz Tunç'a önceki dönem Milletvekilimiz Adalet Bakan Yardımcımız Ramazan Can'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Kırıkkale Rüzgarı, 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'na Güç Katıyor
Kırıkkale'de uyuşturucu ile yakalanan 2 şahıs tutuklandı
15 Temmuz şehidi Hakan Yorulmaz’ın babası: "O tapeler çıktıkça insanın kanı donuyor"