MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, Ramazan Ayı’nın ilk iftarını şehit Ayhan Baran’ın ailesiyle birlikte yaptı. Duygusal ve manevi atmosferin yaşandığı iftarda hep birlikte dualar edildi.
31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında sahada çalışmalarını sürdüren MHP Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Harun Ulusoy, sahada vatandaşlara projelerini anlatmaya devam ediyor. Ramazan Ayı nedeniyle de manevi çalışmalara önem veren Ulusoy, Ramazan Ayı’nın ilk iftarını şehit Ayhan Baran’ın ailesiyle birlikte yaptı. Duygusal ve manevi atmosferin yaşandığı iftarda hep birlikte dualar edildi. Ulusoy, “11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerifin ilk iftarını Kırıkkaleli Şehidimiz Ayhan Baran'ın kıymetli babası Hüseyin Amcamız ve kıymetli annesi Sultan teyzemiz ile birlikte açmak nasip oldu. Bu vesileyle Ramazan ayının ülkemize, şehitler diyarı Kırıkkale'mize sağlık, bereket ve huzur getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum” dedi.
Son 60 günde farklı ülkelerde yakalanan 23 firari Türkiye’ye iade edildi
Ankara’da korkutan yangın: kontağı çevirdi, araba alev aldı
Otomobil, park halindeki tıra ok gibi saplandı: Sürücü hayatını kaybetti