İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Av. Yavuz Kuzucu, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İYİ Parti Yozgat Milletvekili Maliye Eski Bakanı Lütfullah Kayalar ve ekibini konuk etti.
31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi kapsamında İYİ Parti Kırıkkale Belediye Başkan Adayı Av. Yavuz Kuzucu ve ekibi, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda İYİ Parti Yozgat Milletvekili Maliye Eski Bakanı Lütfullah Kayalar ve ekibini konuk etti. Kayalar ve Kuzucu vatandaşlarla yaptıkları sohbetlerde, gündemdeki son gelişmeler ve yerel seçimlere dair görüş alışverişinde bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuzucu, “Önceliğimiz hakka hizmet, önceliğimiz Kırıkkale’ye hizmet. Kırıkkale’nin sorunlarını biliyoruz ve bunu bilerek bu yola çıktık. Biz bu seçimi her geçen gün yoksullaşan ve hak ettiği hizmetten yoksun kalan Kırıkkaleli hemşehrilerimiz için alacağız. Biz bu seçimi hizmete susamış Kırıkkale’miz için alacağız” diyerek seçimde iddiasını ortaya koyuyoruz” dedi.
Alacak verecek meselesi kanlı bitti: 1 yaralı
TEM Otoyolu’ndaki heyelan sebebiyle Ankara-İstanbul yolu trafiğe kapandı
Sahte alkol üreten baba ve 2 oğlu yakalandı