Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, yapımı devam eden Kapalı Spor Kompleksinde incelemelerde bulundu.
Vatandaşların spor yapabilmelerine ve sosyalleşebilmelerine imkan sağlayacak alanlar kazandırmak amacıyla yapılan ve toplam inşaat alanı 17 bin 102 metrekare olan 3.500 kişilik kapalı spor salonu ve voleybol, basketbol sahası, bireysel spor salonları, dinlenme odaları gibi alanların bulunduğu spor kompleksinde incelemelerde bulunan Vali Makas, tesiste yürütülen çalışmalar hakkında Gençlik ve Spor İl Müdürü Hamza Güneş'ten bilgi aldı.
Deniz Baykal'ın cenaze namazı Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde kılındı
Yurt dışı ve gümrüklerde şu ana kadar 1 milyon 763 bin 973 oy kullanıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Şehrinize sahip çıkın, ata yurdunuzu kalıcı olarak terk etmeyin'