Künye

 

İMTİYAZ SAHİBİ

 

İlyas ŞEN

 

ilyassentr@gmail.com

 

SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

 

İlyas ŞEN

 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

 

İlyas ŞEN

 

ilyassentr@gmail.com

 

YAYIN KOORDİNATÖRÜ

 

Gökçen Leyla ŞEN

 

gökcenleyla@kirikkaletv.com.tr

 

HABER MÜDÜRÜ

 

İlyas ŞEN

 

GRAFİK TASARIM VE VİDEO EDİTÖRÜ

 

İlyas ŞEN

 

ilyassen@kirikkaletv.com.tr

 

SOSYAL MEDYA EDİTÖRÜ

 

Viyan ŞEN

 

viyansen@kirikkaletv.com.tr

 

REKLAM

 

Karavan Ajans

 

karavanajans@gmail.com

 

info@karavanajans.com

 

www.karavanajans.com

 

ADRES

 

Yenişehir Mahallesi 265. Sokak Miray Apartmanı No:6 KIRIKKALE/YAHŞİHAN

 

Tel: 0541 690 86 92

 

E-MAİL

 

kirikkaletv71@gmail.com

 

karavanajans@gmail.com

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2023 kirikkaletv.com.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları kirikkaletv.com.tr’e aittir. kirikkaletv.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar kirikkaletv.com.tr ’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. kirikkaletv.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kirikkaletv.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

© Copyrigth 2023 kirikkaletv.com.tr all rights reserved. All copyrights of all content such as codes, news, pictures, interviews belong to kirikkaletv.com.tr. 
All articles, materials, images, sound files, animations, videos, designs, designs and arrangements on kirikkaletv.com.tr are protected by law number 5846. 
These cannot be copied, distributed, modified or published in any commercial way without the written permission of kirikkaletv.com.tr. 
It cannot be copied or used without permission and without specifying the source. 
External links on kirikkaletv.com.tr are opened on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. 
kirikkaletv.com.tr may make changes at any time without notice. We are not responsible for any errors arising from the information on this site.