Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü şok uygulamalarını sürdürüyor. Yapılan şok uygulamalar kapsamında 58 araca cezai işlem uygulandı.
Kırıkkale’de Emniyet Müdürlüğü ekipleri 5-11 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen şok uygulamaların sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı. Şok uygulamalar kapsamında; ekiplerce yapılan çalışmalarda 4.137 şahıs ve 1.421 araç sorgulandı. Asayiş olaylarına karıştıkları tespit edilerek çeşitli suçlardan aranan 5 şüpheli yakalanarak adli makamlarca işlem yapıldı. Aralarında çevreye rahatsızlık verdiği gerekçesiyle de 58 araca cezai işlem uygulandı. Ayrıca; 1 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız tüfek, 24 adet Fişek ele geçirildi. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü, “Çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam edecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadesine yer verildi.
Sınır hatları son teknoloji cihaz ve üst düzey tedbirlerle korunuyor
Rota belli oldu! Abdülhamit Han yeni görevine uğurlandı
Bakan Uraloğlu, 15 Temmuz’un simgelerinden TÜRKSAT’ı ziyaret etti